כתבות וחדשות

חזור

ניסוי הבננות הגדול!

08/08/2017
בואו ועשו אתנו ניסוי קטן... החל מסיום קריאת שורות אלה, הכניסו לתפריט המזון היומי שלכם 2 בננות. שתיים ולא יותר ולמשך חודש ימים. אתם מוזמנים לנטוש כעת את הכתבה ולגלות בעצמיכם מה יניבו תוצאות הניסוי, או שתוכלו לבחור ולהמשיך לקרוא, ולגלות את התוצאות הצפויות לכם בעקבות מהלך זה...
בחרתם להישאר ולגלות כבר עכשיו?נדלג ברשותכם, אם כן, היישר לשלב התוצאות בהן תבחינו בגופכם בתום 30 ימים:

תוצאה מספר 1: ירידה בלחץ הדם – הודות לשילוב של מעט נתרן והרבה אשלגן בבננה.

תוצאה מספר 2: שיפור דרמטי במצב הרוח – הבננה מכילה טריפטופן, שאותו הגוף ממיר לסרוטונין, שידוע כאחראי על שמחת החיים המתפרצת מאתנו.

תוצאה מספר 3: הרגעת מערכת העצבים – אם אתם לחוצים או כעוסים, יסייע לכם עושרה של הבננה בוויטמין B שיביא לתחושת רוגע במערכת העצבים ולתחושה נינוחה ושלווה יותר.

תוצאה מספר 4: עליה ברמת האנרגיה -  ידוע כי מתאמנים רבים נוהגים לאכול בננה טרם האימון וגם לאחריו, המעלה את רמת האנרגיה בגוף ואף משפרת סיבולת ומונעת התכווצויות שרירים.

תוצאה מספר 5: ירידה בחום הגוף – בימי קיץ חמים במיוחד נסו לצנן את טמפרטורת גופכם על ידי אכילת בננה, ואפילו כשיש לכם חום, אכילת בננה עשויה להשפיע על כך ולהוריד אותו.

בין אם בחרתם ללכת על חלק מהניסוי או על כולו, את התועלות הבריאותיות וההשפעות של הבננה תוכלו לחוש בכל נקודת זמן, ויפה שעה אחת קודם...