כתבות וחדשות

חזור

"הוד והדר" פירות הדר!

08/08/2017
כן, גם אנחנו יודעים...כולם כבר מכירים את היתרונות והערכים התזונתיים שיש לפירות ההדר המקיפים אותנו. כן... גם אלינו הגיעה השמועה שיש בהם לא מעט ויטמין C שמסייע בחיסון נגד התקררות וכן, אנו יודעים גם יודעים שניתן להפיק עוגת תפוז נימוחה ומעוררת חושים שמזכירה בדיוק את העוגה שסבתא הייתה מכינה. ובכל זאת..ייתכן מאוד ויהיו לנו גילויים חדשים עבורכם. זה הולך כך…

האם חשבתם לשלב את התפוז בניקיונות הבית? תתפלאו אולי לשמוע כי מהקליפות של פרי מתוק זה, ניתן להפיק נוזל להסרת שומנים ולניקוי החלונות. איך עושים זאת? השרו את קליפות התפוז בחומץ לבן למשך שבועיים, ובסיומם סננו אותם והעבירו לכלי מתאים דמוי שפריצר. תוכלו להיות בטוחים שהנוזל שיתקבל טבעי ובריא יותר מהנוזלים המוכרים והזמינים לנו לרכישה בחנויות.האם עלה בראשכם להשתמש בקלמנטינה לשיפור מצב הרוח? הרשו לנו לחלוק אתכם את הטיפ הבא: בפעם הבאה שאתם חשים דכדוך או עצב שמתגנב אליכם, נסו להסניף קלמנטינה. ידוע כי רבים רואים בעוינות מסוימת אנשים המעזים לקלף קלמנטינה במקומות סגורים, אך בפעם הבאה שזה יקרה, היזכרו ביתרונה בהעלאת מצב הרוח ומי יודע? אולי אף תחוו התרוממות רוח מהסיטואציה שנכפתה פתאום עליכם.

כך בפשטות, מעבר ליתרונות הבריאותיים הידועים ולטעמם המתוק, מספקים לנו התפוז והקלמנטינה סיבות נוספות להמשיך, ליהנות ולהתהדר בהם בשגרת חיינו.